Kontaktinformasjon

A/S Jømna Brug

Adresse:
Kverndalsvegen 40
NO-2416 JØMNA

Tlf: 62 43 59 50
E-post:
post@jomna.no

Åpningstider

Kontoret er betjent:
mandag - fredag kl. 07:30 - 16:00.

Er du privatkunde, ber vi deg om å ta kontakt med forhandler, med henvisning om at du ønsker å kjøpe eller ønsker mer informasjon om dør fra Jømna Brug.

Ansatte

Administrasjon
Daglig leder og markedssjef
Trygve Stølan
Tlf: 920 17 796
E-post: trygve@jomna.no
Salg
Prosjektleder (spesialprosjekter)
Vidar Brænden
Tlf: 481 11 118
E-post: vidar@jomna.no
Ytterdører og brann-/lyd fyllingsdører
Per J. Østertun
Tlf: 950 39 709
E-post: per@jomna.no
Innvendige laminat- og røntgendører
Ole Henning Malonæs
Tlf: 924 08 322
E-post: ole@jomna.no
Ordrebehandler for laminatdører
Bjørn Hornsletten
Tlf: 924 08 770
E-post: bjorn@jomna.no
Ordrebestilling
Kåre Wernberg
Tlf: 926 52 722
E-post: kaare@jomna.no
Ordrebestilling
Tove Holter
Tlf: 911 48 596
E-post: tove@jomna.no
Logistikk/leveranse
Transport og levering
Arne Skaug
Tlf: 922 63 409
E-post: fabrikken@jomna.no
Service
Service og reklamasjoner
Bjørn Egil Karlstad
Tlf: 958 40 705
E-post: service@jomna.no